Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Yerli sesli kitap platformu Dinlebi meditasyon uygulaması Patika’yı satın aldı

Geçtiğimiz aylarda ikinci yatırım turunu tamamlayan yerli sesli içerik platformu Dinlebi, 200 bin kullanıcılı meditasyon uygulaması Patika’yı satın aldığını duyurdu.

Yerli sesli kitap platformu Dinlebi meditasyon uygulaması Patika’yı satın aldı

Geçtiğimiz aylarda ikinci yatırım turunu tamamlayan yerli sesli içerik platformu Dinlebi, 200 bin kullanıcılı meditasyon uygulaması Patika’yı satın aldığını duyurdu.

Türkiye’nin en büyük yerli sesli kitap platformu Dinlebi hızlı büyümesini sürdürüyor. Beğenilen meditasyon uygulaması Patika’yı satın alan Dinlebi, uygulama içine eklenecek olan meditasyon içerikleriyle birlikte kullanıcılarına sunduğu deneyimi zenginleştirecek.

Rüya Candemir ve Kemal Göztepe tarafından 2017 yılında kurulan ve geliştirilen “Patika: Kolay Meditasyon” uygulaması; akredite mindfulness eğitmeni “Selin Ilgaz Lefilleul” tarafından MBSR’a (Mindfulness Based Stress Reduction – Mindfulness Temelli Stres Azaltma) programı temel alınarak hazırlanmış 200’e yakın meditasyon kaydı barındırıyor. Uyku, odaklanma, motivasyon, stres gibi farklı başlıklarda çok sayıda paketten oluşan meditasyon içeriklerine ve günün farklı anlarında pratik edilebilen tekil meditasyonlara kısa bir süre içinde Dinlebi uygulaması üzerinden erişilebilecek.

Daha önce Patika uygulamasına üye olan kullanıcılar sahip olduğu hakları Dinlebi üzerinden kullanmaya devam edebilecekler. Dinlebi’ye geçiş yapan kullanıcılar, meditasyon içeriklerine ek olarak, abone ve yerli içerik sayısında Türkiye’nin en büyük yerli sesli kitap platformu olan Dinlebi’nin 2000’den fazla sesli kitabı barındıran arşivine de avantajlı olarak erişebilecekler.

Dinlebi uygulaması, çok yakında platforma eklenecek olan çoklu dil seçenekleri ve farklı içerik türleri ile kullanıcılarına sunduğu içeriği çeşitlendirmeye devam edecek.


DİNLEBİ KİMDİR, NEDİR?

Dinlebi, yerli girişim bir sesli kitap platformudur. Abone ve yerli içerik sayısında sektörünün en büyük yerli oyuncusudur.

Güncel popüler kitaplardan, en çok okunanlara, zamansız klasiklerden Dinlebi’ye özel yazılmış eserlere, 2000’den fazla Türkçe sesli kitap arşivi bulunmaktadır. Yolculukta veya evde iş yaparken, yazın güneşlenirken, işlerine ara verdiğinde veya işlerini yaparken ya da hayata bir ara verip kendinle kalmak istediğinde, Dinlebi güzel bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

Bas-Paylaş!

Bas-Paylaş özelliği ile sesli kitabını dinlerken tıpkı Instagramda hikaye kaydeder gibi basılı tutarak 15 saniyelik kısmı doğrudan Instagram veya Facebook hikayelerinde paylaşabilirsin.

Ortam Sesi Ekle!

Kitabını nerede dinlemek isterdin? Metroda işe doğru giderken sahilde olduğunu hissederek kitap dinlemek güzel bir hayal. Kitabını dinlerken ekleyeceğin ortam sesleriyle beraber bu artık bir hayal değil. Dinlebi’de Kuş sesleri eşliğinde, yağmur yağarken ya da deniz kenarında veya bir tren yolculunda gibi kitap dinlemek çok kolay, seçim sana kalmış.

Sesinle Hediye Et!

En saygın yayınevlerine ait binlerce sesli kitaba ulaşmanı sağlayan Dinlebi, sevdiklerini de unutmuyor. Kendi sesini kaydederek arkadaşına, sevgiline, ailene kitap hediye edebilirsin. Üstelik alan kişinin abone olmasına gerek yok. Hediye gönderdiğin kitaba önce senin sesli notunu dinleyerek başlayacak ve istediği kadar dinleyebilecek.