Sosyal Medya

Akıllı/Smart Cihazlar

Apple Kablosuz AirPods Satışı Başladı,779 TL

Apple Kablosuz AirPods Satışı Başladı, Apple'ın teslimat tarihi sürekli ötelenen kablosuz kulaklığı sınırlı sayıda da olsa satışa sunuluyor!

Apple wireless AirPods sonunda raflardaki yerini alıyor. Aralık teslimatlı satışlar başladı!

Apple kablosuz AirPods Amerika’da satışı başladı, Noel tatili kaçırmak istemeyen Apple çıkışını erteledeği kablosuz kulaklığı sonunda satışa sundu!

Apple daha önce gecikeceğini açıkladı kablosuz AirPods kulaklıklarını satışa çıkardığını duyurdu.iPhone 7’nin en önemli aksesuarlarından olan kablosuz kulaklık AirPods’lar Aralık ayında teslim edilecek şekilde satışları Amerika’da başladı!

Amerika mağazalarında 159$’dan satışa sunulan AirPods için buradan sipariş verebilirsiniz

Apple daha önce sebebini açıklamamakla beraber kablosuz AirPods kulaklıkların teslimatlarının gecikeceğini açıklamıştı.

apple AirPods

Apple Kablosuz AirPods Nihayet Satışta!

Apple basın bülteninde sınırlı sayıda sevkiyat yapılacağını belirtiyor.

Önümüzdeki haftadan itibaren de ABD, Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, Meksika ve Japonya gibi ülkelerinde olduğu 100 ülkede raflardaki yerini alacak.

AirPods, kulaklık girişi olmadan gönderilen ilk büyük akıllı telefonlardan biri olan iPhone 7 için en önemli bir aksesuar olarak göze çarpıyor. Yeni AirPods’lar W1 Kablosuz çipi kullanarak Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor.

Apple’ın kablosuz kulaklığı Airpods Türkiye’de! İşte fiyatı

Ürünün Türkiye fiyatı ise 779 TL.

 

Paket içeriği

159$ satış fiyatı içerisinde küçük bir şarj çantası ve Lightning-to-USB kablosu da yer alıyor.

Kablosuz. Zahmetsiz. Sihirli.

Kutusundan çıkarın, istediğiniz aygıtla kullanın. Kulağınıza taktığınız anda bağlanın. Konuşun, sesiniz net bir şekilde duyulsun. AirPods ile tanışın. Sadelik ve teknolojinin mükemmel birlikteliği. Ve her şeyiyle büyüleyici.

Kablosuz kulaklıklar. Sorun çözüldü.

Sadece bir dokunuşunuzla, AirPods otomatik olarak açılır ve her zaman bağlı kalır.1 Kullanımı da çok kolaydır. Kulağınıza takılı olduğunu anlar ve kulağınızdan çıkardığınızda müziği duraklatır. Ayrıca, ister iPhone’unuzdan ister Apple Watch, iPad veya Mac’inizden bir şeyler dinliyor olun, AirPods deneyimi her zaman olağanüstüdür.

Çipin burada ne işi var? Çok işi var.

AirPods’un çığır açan yeteneklerinin arkasında, özel olarak tasarlanmış Apple W1 çip var. Bu çip, sahip olduğu olağanüstü verimli kablosuz bağlantı teknolojisiyle üstün bir ses kalitesi ve çok daha iyi bir bağlantı sunuyor. Ayrıca pil ömrünü o kadar iyi yönetiyor ki, kulaklıklarınızı yalnızca bir defa şarj ederek 5 saate kadar müzik dinleyebiliyorsunuz.3Böylesine küçük bir aygıt için görülmemiş bir performans.

Apple AirPods Hakkında Tüm Bilgiler Burada!

Verge