Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Apple Müzik Öğrenci Üyelik Programı Genişledi, Türkiye Dahil mi?

Apple Müzik Öğrenci Üyelik Programı 25 Ülkeye Genişledi, % 50 İNDİRİM Programına Türkiye NE ZAMAN DAHİL EDİLECEK! DETAYLAR BURADA!

Apple öğrencilere indirimli fiyatlar sunan öğrenci üyelik programının kapsamını genişletti.

Apple Müzik Öğrenci Üyelik Programı 25 ülkeye genişledi!

Genişleyen Apple müzik öğrenci programı sayesinde artık daha fazla ülkedeki öğrenciler Apple Müzik’i daha düşük fiyatlarlar dinleyebilirler.

Apple, Apple Music öğrenci üyelik programını Kanada, Çin, Hindistan ve Rusya’nın da dahil olduğu 25 ülkeye genişletti.

Apple Müzik Öğrenci Üyelik Programı Genişledi, Türkiye Dahil mi?

Öğrenciye yüzde 50 indirimli Apple Müzik!

Üyelik için kaydolanlar, şirketin müzik akış servisini standart aylık abonelik oranının yaklaşık yarısını ödeyerek kullanabilecekler.

Apple bu yılın Mayıs ayında 7 ülke ile bu programı başlatmıştı. Bu 7 ülkede Apple, Öğrencilere Yüzde Elli Öğrenci İndirimi sağlamıştı.

  1. Avustralya 5.99 A$
  2. Yeni Zelanda 6.49 NZD$
  3. Amerika 4.99 Dolar
  4. İngiltere 4.99 Sterlin
  5. Danimarka 49 Kron
  6. İrlanda 4.99 Euro
  7. Almanya 4.99 Euro

Apple Müzik Öğrenci Üyelik Programı Genişledi, Türkiye Dahil mi?

Apple’ın Öğrenci Üyelik Programına dahil edilen yeni ülkeler ise şöyle;

Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Şili, Kolombiya, Finlandiya,Fransa, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Norveç,Rusya, İsviçre, Singapur, Güney Afrika, İspanya, İsveç, Tayland ve Birleşik Arap Emirlikleri.

Apple Müzik Öğrenci Üyelik Programında henüz Türkiye yok!

Apple her zaman olduğu gibi UNiDAYS ile bir ortaklık yaptı. Öğrencilere büyük indirimler sağlama üzerine odaklanan bu hizmete üye olan kullanıcılara büyük kolaylıkla sağlıyor. UNiDays bunların yanında şirketlerin öğrencilerin kayıtlarının doğrulanması konusunda da onlara yardımcı oluyor. Öğrencilerin hala üniversitede kayıtlarının olup olmadığının doğrulanması bu şekilde sağlanabiliyor. UNiDays’in indirim sağladığı diğer iş ortakları arasında Spotify, New Look, MissGuided ve Urban Outfitters bulunmakta. Bir şekilde UNiDays’te öğrenci kaydı olan Türk kullanıcılarda bu indirimden faydalanabilir.

Muhtemelen buna gerek kalmadan da yakında Türkiye’ye gelecektir. Öğrenci Üyelik programı Apple Müzik’i öğrencilere her zaman daha uygun kılıyor.

Gittikçe genişleyen Apple Müzik akış servisine yeni müşteriler çekmenin aslında en kolay yolu bu. Apple Müzik Eylül sonu itibariyle 17 Milyon kayıtlı kullanıcısı var. En büyük rakiplerinden Spotify’da bu rakam 40 Milyon. Spotify’da ayrıca öğrencilere özel indirimler sunmaya devam ediyor.

Apple Müzik Öğrenci Üyelik Programına Türkiye Ne Zaman Dahil Edilecek?

Bunun ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok! Ancak hızla genişleyen ve yaklaşık 40 Milyon öğrencisi olan ülke için çok fazla beklemeyeceğimiz kesin.

Apple öğrenci üyeliği Edinme

Mashable