Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

Bridgerton 2. sezon Fragmanı Yayınlandı! 25 Mart’ta Netflix’te!

Netflix ve Shondaland, Bridgerton dizisinin merakla beklenen ikinci sezonundan yeni fragman ve görseller paylaştı. Paylaşılan yeni görseller hayranlar tarafından kitaplarda da çok sevilen Pall-Mall oyununun yeni sezonda diziye dahil edileceğini gösteriyor.

NETFLIX, ÇOK YAKINDA GERİ DÖNMEYE HAZIRLANAN BRIDGERTON’IN İKİNCİ SEZONUNDAN RESMİ FRAGMANI VE YENİ GÖRSELLERİ PAYLAŞTI

Bridgerton 2. sezon, 25 Mart’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

Netflix ve Shondaland, Bridgerton dizisinin merakla beklenen ikinci sezonundan yeni fragman ve görseller paylaştı. Paylaşılan yeni görseller hayranlar tarafından kitaplarda da çok sevilen Pall-Mall oyununun yeni sezonda diziye dahil edileceğini gösteriyor.

Bridgerton, ikinci sezonuyla 25 Mart 2022 tarihinde geri dönüyor. İkinci sezon, kitaplara bağlı kalarak Lord Anthony Bridgerton’ın aşkı bulma mücadelesini anlatıyor.

Shonda Rhimes’ın yapım şirketi Shondaland çatısı altında hayata geçirilen Bridgerton’ın yapımcıları arasında Shonda Rhimes’ın yanı sıra Betsy Beers, Tom Verica ve dizinin aynı zamanda yaratıcısı olan Chris Van Dusen yer alıyor.

Bridgerton 2. Sezon Hakkında:

Shonda Rhimes’ın yapım şirketi Shondaland’in ve Rhimes ile uzun süredir birlikte çalışan Chris Van Dusen’ın yaratıcısı olduğu Bridgerton’ın ikinci sezonu, nüfuz sahibi Bridgerton ailesindeki kardeşlerin en büyüğü Lord Anthony Bridgerton’ın (Jonathan Bailey) yaşadıklarını konu alıyor.

Anthony Bridgerton, kendine yakışan bir evlilik yaparak ailesini onurlandırmak istiyor. Naiplik dönemi Londrası’ndaki rekabetçi evlilik ortamına ilk kez giren Kate (Simone Ashley) ve kız kardeşi Edwina Sharma’nın (Charithra Chandran) Hindistan’dan dönüşü ise bu arayışı kolaylaştırıyor. Anthony Edwina ile ilgilenmeye başladığında Kate, onun asıl niyetinin gerçek aşkı bulmak olmadığını anlıyor ve bu birlikteliğin önüne geçmek için elinden geleni yapıyor. Ancak bu süreç, Kate ve Anthony’nin yakınlaşmasına sebep oluyor ve ilişkileri daha karmaşık bir noktaya sürükleniyor. En derin sırrını yakınlarından saklayan Penelope (Nicola Coughlan), şehirdeki varlığını sürdürmeye devam ederken, Featherington Ailesi ise yeni varislerinin aralarına katılmasını bekliyor.

Bridgerton kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir dizi. Dizide ayrıca Adjoa Andoh (Lady Danbury), Lorraine Ashbourne (Mrs. Varley), Harriet Cains (Philipa Featherington), Bessie Carter (Prudence Featherington), Shelley Conn (Mary Sharma), Nicola Coughlan (Penelope Featherington), Phoebe Dynevor (Daphne Basset), Ruth Gemmell (Violet Bridgerton), Florence Hunt (Hyacinth Bridgerton), Martins Imhangbe (Will Mondrich), Claudia Jessie (Eloise Bridgerton), Calam Lynch (Theo Sharpe), Luke Newton (Colin Bridgerton), Golda Rosheuvel (Queen Charlotte), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Will Tilston (Gregory Bridgerton), Polly Walker (Portia Featherington) ve Rupert Young (Jack) ile birlikte Lady Whistledown’ı seslendiren Julie Andrews da yer alıyor. Dizi, Julia Quinn’in romanlarından uyarlandı.

Bridgerton Sosyal Medya Kanalları


Biz Kimiz?

Netflix, 190’dan fazla ülkede 222 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.