Sosyal Medya

Eğitim

Commencis’in Future Commencer Yaz Stajı Programı için başvurular başladı

Dijital dönüşüm alanında lider teknoloji şirketi Commencis, 6 haftalık Future Commencer Yaz Stajı Programı'na Mühendislik, Tasarım, Cloud, Ürün ve Test Mühendisliği alanlarında başvuruları almaya başladı.

Commencis’in Future Commencer Yaz Stajı Programı için başvurular başladı

Dijital dönüşüm alanında lider teknoloji şirketi Commencis, 6 haftalık Future Commencer Yaz Stajı Programı’na Mühendislik, Tasarım, Cloud, Ürün ve Test Mühendisliği alanlarında başvuruları almaya başladı. Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin katılabildiği ve 24 Temmuz– 1 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek staj programına 24 Mart Cuma gününe kadar başvuru yapılabiliyor.

Dijital dönüşüm alanında lider teknoloji şirketi Commencis, genç profesyonellerin gelişimine katkı sağladığı yaz stajı programının başvurularını duyurdu. 24 Temmuz  – 1 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek 6 haftalık staj programına bu yıl Mühendislik ve Tasarım alanlarına ek olarak, Cloud ile Ürün ve Test Mühendisliği alanları da eklendi. 24 Mart 2023 Cuma gününe kadar sürecek başvuru döneminde, 3.ve 4. sınıf öğrencileri eğitimlerine uygun olan ve ilgi duydukları alana başvurabilecek.

Commencis Yaz Stajı Programı kapsamında, Mühendislik alanında öğrenciler ön yüz (mobil ve web) ile arka yüz (sunucu ve ara katman) geliştirmeye dair beceriler kazanarak, en güncel teknolojileri deneyimleme imkanı elde edecekler. Tasarım alanında ise katılımcılar, dijital ürün kullanıcı ara yüz ve etkileşim tasarım süreçlerini öğrenerek başından sonuna içinde yer alacakları bir projenin parçası olacaklar. Test Mühendisliği ve Ürün ekibinde yer alarak staj yapan öğrenciler ürün geliştirme döngüsü ve yazılım testinin temellerini öğrenme imkanı bulurken, Cloud tarafında ise öğrenciler temel bulut bilişim becerilerini öğrenerek uygulama fırsatına sahip olacak.

Commencis Chief People Officer Gonca Çetin, Future Commencer Yaz Stajı Programı’yla ilgili şunları söyledi: “Commencis olarak kariyer yolculuğunun henüz başında olan üniversite öğrencilerinin gelişimine katkı sağlamaya önem veriyoruz. Bu kapsamda önceden sadece Mühendislik ve Tasarım alanlarının yer aldığı staj programımıza Test Mühendisliği ve Ürün ile Cloud bölümlerini de ekledik. Bu sayede programa katılmaya hak kazanacak öğrenciler dijital dönüşüm projelerinin farklı alanlarını mentorlarıyla keşfetme imkanına sahip olacak. Teknoloji sektöründe kariyer planlayan tüm üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerini staj programımıza başvurmaya çağırıyorum.”

Commencis, 300’e yakın çalışanıyla yazılım, kullanıcı deneyimi, büyük veri ve bulut bilişim alanındaki ürün ve çözümleriyle dünyada önde gelen markaların dijitalde büyümelerine öncülük ediyor.

Staj başvuruları için


Commencis Hakkında
Commencis, dijital dönüşüm alanında lider bir teknoloji firmasıdır. Büyük veri, kullanıcı deneyimi, yazılım ve bulut bilişim alanındaki ürün ve çözümlerimizle Türkiye’de ve dünyada önde gelen markaların dijitalde büyümelerine öncülük ediyoruz.
Bugüne kadar Commencis olarak hayata geçirdiğimiz çözümler, 20’den fazla ülkede finans, perakende, e-ticaret, sigorta ve hava yolları gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren büyük ölçekli şirketler tarafından kullanılıyor. İstanbul, İzmir, Londra ve Berlin ofislerimizde, alanında uzman 300’e yakın çalışanımızla, teknoloji uzmanlığı ve tecrübemizi birleştirerek sunduğumuz ürünlerle, gelişmiş bir dijital topluma giden yolu inşa etmeyi amaçlıyoruz.
Daha fazla bilgi için: www.commencis.com