Sosyal Medya

Android

Huawei Mate 10 Pro Bataryası 2 Gün Dayanıyor, Tek Şarjla 50 Saat Kullan

Huawei Mate 10 Pro Bataryası 2 Gün Dayanıyor, 50 Saat Kullanabilirsiniz.Huawei tarafından geliştirilen Mate serisi zeki telefonlar bir başka!

Huawei Mate 10 Pro Bataryası 2 Gün Dayanıyor, 50 Saat Kullan

Huawei Mate 10 Pro batarya dayanıklılık süresini 50 saate çıkardı. Akıllı telefonlar hakkındaki en önemli şikayetlerden birisi hiç şüphesiz hemen hemen her gün şarj etmek zorunda kalmamız. Huawei Mate 10 Pro ile bu süre 50 Saate kadar yükseldi.

Huawei Mate 10 Pro Bataryası

Günümüzde, akıllı telefon kullanıcı beklentilerinin ilk sırasında, pil ömrünün uzun süre dayanabilmesi geliyor. Huawei tarafından geliştirilen Mate serisi zeki telefonlar ise birçok güçlü özelliğinin yanı sıra üstün pil ömrü performansıyla da göz dolduruyor. Huawei Mate 10 Pro; güç tasarruf modu kullanılmadan, 50 saatlik pil ömrü ile bir ilki gerçekleştirerek kullanıcı deneyiminde büyük fark yaratıyor.

Huawei Mate 10 Pro Bataryası

Huawei Mate 10 Pro, mükemmel pil ömrü, hızlı performansı ve 12-20 megapiksel çift kamerası ile kullanıcılara avantaj sunuyor. Üstün pil dayanıklılığı ile mükemmel bir kullanıcı deneyimi elde edilmesini sağlayan Huawei, gelişmiş özelliklere sahip cihazlarını performans canavarı olarak konumlandırıyor.

Kirin 970 ile gelen güç

Kendi işlemcilerini üreten Huawei, Mate 10 Pro’da önceki nesillere göre daha güçlü ve daha verimli yeni Kirin 970’in 8 çekirdekli işlemcisi ile yüksek performans sağlıyor. AI işlemci teknolojisine sahip Mate 10 Pro, uygulamaların ve hatta büyük kapasiteli oyunların kolaylıkla yüklenmesine olanak tanıyor. Uygulamalar arasında anında geçiş yapabilme imkanı veren Mate 10 Pro; benzeri görülmemiş üstün işlem performansıyla kullanıcılarına bambaşka bir deneyim yaşatmayı planlıyor. Yüksek performansının yanı sıra, cihazın arkasında yer alan parmak izi okuyucusu ile kullanıcılar artık hiç olmadığı kadar hızlı ve pratik işlem yapabiliyor.

Huawei Mate 10 Pro Bataryası

Mate 10 Pro ile pil performansındaki gücü hissedin

Yoğun kullanımda bile günlük işlemlerin kolaylıkla yapılmasını sağlayan Mate 10 Pro‘da; Huawei Mate 10 Pro Bataryası 50 saatlik pil ömrüyle benzersiz ve etkileyici bir deneyim sunarken, 6-inç full HD + OLED ekranıyla da dikkat çekiyor.

Huawei