Sosyal Medya

Kripto Para

iExec RLC (RLC) ve Civic (CVC) BtcTurk PRO’da listelendi

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 4,5 milyondan fazla kullanıcısı bulunan BtcTurk, profesyoneller için geliştirdiği BtcTurk | PRO’da iExec RLC (RLC) ve Civic’i (CVC) listeledi. Böylece BtcTurk | PRO, 65 kriptopara birimine ve 154 işlem çiftine ulaşıyor.

iExec RLC (RLC) ve Civic (CVC) BtcTurk | PRO’da listelendi

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 4,5 milyondan fazla kullanıcısı bulunan BtcTurk, profesyoneller için geliştirdiği BtcTurk | PRO’da iExec RLC (RLC) ve Civic’i (CVC) listeledi. Böylece BtcTurk | PRO, 65 kriptopara birimine ve 154 işlem çiftine ulaşıyor.

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, dünya genelinde yaklaşık 5 milyon kullanıcıya 7 gün 24 saat işlem yapma imkânı sağlıyor.

Kişiye özel tüm bilgi ve belgeleri şifreli olarak çoklu güvenlik katmanlı sunucularda muhafaza eden BtcTurk, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak işlem hacmiyle kendini kanıtlamış kriptopara birimlerini platforma eklemeye devam ediyor. Bu doğrultuda BtcTurk, profesyonel kriptopara yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO’da Ethereum iExec RLC (RLC) ve Civic’i (CVC)listeliyor.

Yeni eklenen kriptoparalar ile BtcTurk | PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası (TRY) ve Tether (USDT) işlem çiftlerinde alım satım işlemi yapılabiliyor. iExec RLC (RLC) için minimum yatırma ve çekme limiti 50 CVC; Civic (CVC) için ise minimum yatırma ve çekme limiti 7 RLC olarak uygulanıyor.

iExec RLC (RLC) hakkında:

iExec RLC, blokzinciri tabanlı merkeziyetsiz bilgi işlem sağlayıcısıdır. iExec RLC, bulut kaynakları için kullanıcılara pazar yeri oluşturmayı amaçlamaktadır. Bulut teknolojisi kullanılarak hesaplamaları ağda bulunan diğer bilgisayarlar ile paylaşmayı hedefler. iExec projesinde kurumsal şirketlerin dışında bireysel kullanıcılara da altyapı olanağı sağlanır. iExec, blokzinciri teknolojisini kullanarak kurumsal bulut sağlayıcılarına oranla daha düşük maliyetlerde işlemler gerçekleştirir. Platformun yerel jetonu olan RLC, kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılmaktadır. RLC ile kullanıcılar, platformun kaynaklarına erişim sağlamak için ödeme gerçekleştirebilmektedir. RLC, Ethereum blokzinciri üzerinde oluşturulmuştur ve ERC-20 standartı ile çalışmaktadır. Detaylı bilgiye https://www.btcturk.com/bilgi-platformu/iexec-rlc-rlc-nedir-nasil-calisir/ linkinden ulaşılabilir.

Civic’i (CVC) hakkında:

Civic (CVC); kurumların ve kişilerin, kişisel kimlik bilgilerini korumak için ihtiyacı olan araçları blokzinciri tabanlı olarak sağlar. Civic, dijital kimliklerin yönetimi amacıyla oluşturulmuştur. Civic; daha kaliteli, güvenli ve ucuz bir şekilde kimlik doğrulama işlemini kullanıcılara sunmayı amaçlar. Civic ile kullanıcıların kişisel bilgileri doğrulanabilmektedir. Civic platformu, kullanıcıların tüm verilerini mobil cihazlar içerisinde depoladığını iddia etmektedir. Kişisel verilerinin paylaşılmasını isteyen kullanıcılar, Civic platformuna imza vererek izin verebilmektedir. Civic yerel jetonu CVC, Ethereum blokzinciri üzerinde oluşturulmuştur ve ERC-20 standardı ile çalışmaktadır. Ağ üzerindeki doğrulayıcılar, hizmeti kullananların kimlik bilgilerini doğruladığında CVC kazanabilmektedir.  https://www.btcturk.com/bilgi-platformu/civic-cvc-nedir-nasil-calisir/ linkinden detaylı bilgiye erişilebilir.

BtcTurk | PRO’da listelenen kriptopara birimleri Bitcoin (BTC) dahil 65 oldu

Bitcoin’in (BTC) yanı sıra BtcTurk | PRO’da yer alan kriptopara birimleri: Tether (USDT), Ethereum (ETH), Synthetix (SNX), Enjin (ENJ), Cosmos (ATOM), Polygon (MATIC), XRP (XRP), Ankr (ANKR), Cardano (ADA), Eos (EOS), Dogecoin (DOGE), Compound (COMP), Decentraland (MANA), Stellar (XLM), Neo (NEO), TRON (TRX), Tezos (XTZ), Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Chiliz (CHZ), The Graph (GRT), OMG Network (OMG), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), Litecoin (LTC), Maker (MKR), Dash (DASH), Basic Attention Token (BAT), Filecoin (FIL), USD Coin (USDC), Solana (SOL), Stacks (STX), Axie Infinity (AXS), Shiba Inu (SHIB), Loopring (LRC), Fantom (FTM), Universal Market Access (UMA), Storj (STORJ), Polymath (POLY), Fetch.ai (FET), NuCypher (NU), The Sandbox’ı (SAND), Amp (AMP), Audius (AUDIO), Spell Token (SPELL), Terra (LUNA), ApeCoin (APE), Bancor (BNT), Curve DAO (CRV), Quant (QNT), Golem (GLM) ve SKALE Network (SKL), Algorand (ALGO), PAX Gold, Ethereum Name Service (ENS) ve Immutable X (IMX), Render Token (RNDR), PlayDapp (PLA), Livepeer (LPT), Ethereum iExec RLC (RLC) ve Civic (CVC). Böylece BtcTurk | PRO 154 işlem çiftine ulaştı.