Sosyal Medya

Donanım

Ödüllü Razer KISHI V2 şimdi iPhone için geliyor!

Razer, Android için ödüllü Razer Kishi V2'nin piyasaya sürülmesinin ardından, markanın popüler mobil oyun denetleyicisi serisine en son eki olan iPhone için Razer Kishi V2'yi duyurdu.

Ödüllü Razer KISHI V2 şimdi iPhone için geliyor!

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer, Android için ödüllü Razer Kishi V2‘nin piyasaya sürülmesinin ardından, markanın popüler mobil oyun denetleyicisi serisine en son eki olan iPhone için Razer Kishi V2’yi duyurdu. Bu yeni ekleme, nihai mobil oyun deneyimi için tüm mobil platformlara konsol kalitesinde kontroller getiriyor.

Bu yılın temmuz ayında Kishi V2’yi ilk kez tanıtan Razer, yeni nesil Kishi’nin başlangıcını sağladı ve mobil oyun pazarına üstün kaliteli dokunsal kontroller getirdi. Artık iPhone kullanıcıları da, en yeni AAA oyunlarını stream ederken veya mobil oyunları local olarak oynarken, konsol kalitesinde gelişmiş kontroller ve akıcı mobil oyun deneyimi sağlar.

Razer’ın Mobil ve Konsol Bölüm Başkanı Richard Hashim,

“Razer’ın PC ve konsol oyunlarındaki 16 yıllık en büyük yeniliklerini; her yerdeki iPhone oyuncuları için gerçek, evrensel uyumlulukla mobil iOS alanına getiriyoruz” dedi. “iOS platformundaki oyuncular, yalnızca iPhone için tasarlanmış Kishi V2 mobil kontrol cihazını kullanırken gelişmiş bir ultra premium deneyim bekleyebilirler.”

iPhone için Kishi V2; ünlü Razer Wolverine V2 gamepad’inden modellenen tamamen yeni dokunsal mikro anahtar kontroller ve yüksek kaliteli girişler dahil olmak üzere ödüllü birçok özellik içerir. iPhone kullanıcıları için Kishi V2 ayrıca programlanabilir çift çok işlevli düğmeyi ve Paylaş düğmesini kullanarak oyuncuların mükemmel oyun içi fotoğrafları veya video klipleri hızla yakalamasına olanak tanır.

iPhone için Kishi V2; daha sağlam bir his, rahat bir tutuş ve son derece taşınabilir form faktörü sağlayan basitleştirilmiş köprünün geliştirilmiş bir tasarımını içerir. iPhone için Kishi V2, gelecekteki olası iOS cihazları için Kishi V2’yi geleceğe hazırlayan bir tasarım da dahil olmak üzere günümüz iPhone modelleriyle evrensel uyumluluğa sahiptir.

RAZER NEXUS APP (ÜCRETSİZ İNDİRME)

iPhone için Kishi V2 ayrıca ücretsiz tam entegre Razer Nexus Uygulamasını da destekler. iPhone oyuncuları, yüklü oyunlara erişmek, YouTube veya Facebook’ta stream yapmak, binden fazla uyumlu oyuna göz atmak veya kontrol ayarlarını özelleştirmek için Razer Nexus uygulamasını hızlıca başlatabilir ve bir düğmeye basarak arayüzünü oluşturabilir. Razer Nexus isteğe bağlı bir uygulamadır ve abonelik gerektirmeden %100 ücretsiz olarak sunulur.

iPHONE İÇİN KISHI V2

 • Düğmeler:
  1. Tıklanabilir düğmelere sahip iki analog parmak izi (L3/R3)
  2. Mekanik tıklamalı bir D-pad
  3. ABXY yüz düğmeleri
  4. İki tetik (L2/R2)
  5. İki tampon (L1/R1)
  6. İki programlanabilir çok işlevli düğme (L4/R4)
  7. Menü ve Seçenekler düğmeleri
  8. Paylaş Düğmesi (Razer Nexus gerektirir)
  9. Razer Nexus Uygulama Düğmesi
 • Boyutlar: Uzunluk: 181mm | Yükseklik: 92mm | Derinlik: 33mm
 • Ağırlık: 123g
 • Bağlantı: Lightning bağlantısı
 • Akıllı Telefon Şarjı: Yalnızca doğrudan şarj için yıldırım bağlantı noktası
 • Mobil Uygulama: Razer Nexus, eski Razer Kishi uygulamasının yerini alıyor
 • Ürün Gereksinimleri: iOS 15.4 veya üstü
 • Şunlarla uyumludur: iPhone 13 Serisi, iPhone 12 Serisi, iPhone 11 Serisi, iPhone X, XS, XS Max, XR, iPhone 8 ve 8 Plus, iPhone 7 ve 7 Plus, iPhone 6S ve 6S Plus, iPhone SE (1. ve 2. gen)

iPhone için Razer Kishi V2 hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın.

 • NE ZAMAN:      Satışta
 • SATIŞ YERİ:       Yalnızca Razer.com’da ve seçili pazarlardaki Razer Mağazalarında.
 • FİYAT:                  99.99$ / 119.99€