Sosyal Medya

Kripto Para

KRPT, Web3 Developer Summit’in Stratejik Partneri oldu

Uzmancoin'in desteklediği KRPT, Türkiye’nin geliştiricilere özel ilk etkinliği olan Web3 Developer Summit 2023’ün stratejik partneri oldu.

KRPT, Web3 Developer Summit’in Stratejik Partneri oldu

Web2 dünyasında varlığını sürdüren şirketlerin Web3 dünyasına geçişini kolaylaştıran ve hızlandıran, aynı zamanda web3 şirketlerine daha iyi bir pazarlama hizmeti sunan ve yıllardır kripto para sektörünün nabzını tutan Uzmancoin’in desteklediği KRPT, Türkiye’nin geliştiricilere özel ilk etkinliği olan Web3 Developer Summit 2023’ün stratejik partneri oldu.


Web3 Developer Summit 2023, “Deneyim Paylaşımı” ana teması ile, blockchain üzerinde uygulama geliştiren kişi ve kuruluşlar yaşadıkları deneyimlerin ve kariyer fırsatlarının paylaşım noktası olacak.

 

Etkinlik Web3 dünyasına giriş yapmak isteyen ancak başlangıç noktası konusunda tereddüt yaşayan geliştirici, tasarımcı ve dijital marketing uzmanları için bir kamp havasında tasarlandı. Ulusal ve uluslararası projelerde deneyim kazanmış panelistler sektörü anlama noktasında ziyaretçilere yeni kapılar açacak.


Panel ve workshoplardan oluşacak etkinlikte oditoryumda paneller ile deneyim paylaşımı ve networking imkanı sunulurken Tasarım Fabrikası alanında da workshoplar düzenlenecek.

 

Gaming, dApp, Kariyer, Devcon, Hukuk, NFT, DAO, Developer konularında panellere tüm geliştiriciler ve web3 dünyasına ilgi duyan herkes ücretsiz olarak katılabilecek.

 

Aynı zamanda Gaming panelinden önce KRPT Yönetim Partneri Bedri Keskin, “Oyunlar, blockchain ile nasıl fonlanabilir?” başlıklı konuşmasını gerçekleştirdikten sonra Gaming panelinin moderasyonunu üstlenirken, KRPT Proje Yöneticisi Melek Yiğit, Devcon paneline katılım sağlayacak.

 

Etkinlikte yer alan birçok markayla birlikte, Türkiye’nin öncü kripto medya kuruluşu Uzmancoin de Ana Medya Sponsoru olarak etkinlikte yer alıyor.

 

Konuşmacılar, paneller ve etkinlik hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.