Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Kyndryl’in Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürlüğü Görevine Andreas Beck Getirildi

Dünyanın en büyük bilişim teknolojileri altyapı hizmetleri sağlayıcısı Kyndryl’in Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürlüğü görevine Andreas Beck getirildi. 

Kyndryl’in Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürlüğü Görevine Andreas Beck Getirildi

Dünyanın en büyük bilişim teknolojileri altyapı hizmetleri sağlayıcısı Kyndryl’in Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürlüğü görevine Andreas Beck getirildi. 

90.000’den fazla çalışanıyla, Fortune 100 şirketlerinin yüzde 75’i de dâhil olmak üzere, dünya çapında 60’tan fazla ülkede 4,000’i aşkın müşteriye hizmet veren Kyndryl’in Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürlüğü görevine Andreas Beck atandı. Andreas Beck, şirketin Teslim Dönüşüm Liderliğinden Sorumlu Başkan Yardımcısı görevine getirilen Vickram Nagi’den boşalan koltuğu devralacak.

Andreas Beck bir kez daha bu bölgeye dönerken, beraberinde çok sayıda bölge, endüstri ve iş biriminde çalışırken edindiği zengin bir deneyimi de getiriyor. En son Kyndryl Grup Başkanının Personel Şefliğini yapan Andreas Beck, şirketin New York’taki genel merkezinden, Kyndryl’in kurulmasıyla bağlantılı stratejik çalışmalara öncülük ederek, iş stratejisi ve önceliklerinin organizasyon genelinde uyumlu hale getirilmesine katkıda bulundu.

Mayıs 2021 tarihinde Kyndryl’e katılmadan önce IBM’in Küresel Teknoloji Hizmetleri iş kolu bünyesinde Almanya, Avusturya ve İsviçre’de Finansal Hizmetler ve Kamu Sektörleri bölümünün yöneticiliğini yapan Andreas Beck, ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) önceki görevi kapsamında çeşitli satış yöneticiliği görevleri üstlenerek, Orta Doğu ve Afrika genelindeki müşterilere hizmet verdi.

Andreas Beck, konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu:

“Hızla büyüyen bir bölge olan Orta Doğu ve Afrika’da dijital dönüşüm yalnızca işletmeler için başarıya giden yolu açmakla kalmıyor, ulusal hedeflere ulaşılmasına da katkıda bulunuyor. Kyndryl çalışanları, müşterileri ve ortaklarıyla iş birliği içerisinde çalışarak, farklı endüstrilerdeki kritik sistemleri modernize etmek ve yönetmek üzere tekrar bu bölgeye dönecek olmaktan heyecan duyuyorum.”

Lisans eğitimini Hollanda’daki Fontys Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde İşletme alanında tamamlayan Andreas Beck, Birleşik Krallık’taki Warwich Business School’da İşletme alanında Yüksek Lisans yaptı.