Sosyal Medya

Otomobil

Magdeburger Sigorta ve OtoKonfor El Sıkıştı!

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Magdeburger Sigorta, OtoKonfor ile el sıkıştı. Yapılan işbirliği kapsamında Magdeburger Sigorta, sürücülerin hayatını kolaylaştıracak çözümleri, OtoKonfor çatısı altında sigortalılara sunabilecek.

Magdeburger Sigorta ve OtoKonfor El Sıkıştı!

Dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden Magdeburger Sigorta, OtoKonfor ile el sıkıştı. Yapılan işbirliği kapsamında Magdeburger Sigorta, sürücülerin hayatını kolaylaştıracak çözümleri, OtoKonfor çatısı altında sigortalılara sunabilecek. Yüzde yüz yerli ve milli sermayeyle geliştirilen ve araç sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına tek bir telefon uygulaması üzerinden cevap verebilen OtoKonfor’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Timur Selçuk Turan, “Magdeburger Sigorta ile yaptığımız işbirliği kapsamında, artık sigortalılar OtoKonfor’un sunduğu hayatı kolaylaştıracak çözümlere avantajlı şekilde ulaşabilecek.” dedi.

Otomotiv sektörüne teknolojik altyapısıyla yenilikçi çözümler üreten OtoKonfor, geçtiğimiz günlerde önemli bir işbirliğine imza attı.

Magdeburger Sigorta ve OtoKonfor

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden Magdeburger Sigorta, OtoKonfor ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, sigortalılara OtoKonfor’un sürücülerin hayatını kolaylaştıran çözümlerini avantajlı şekilde sunacak.

OtoKonfor Kurucu Ortağı ve CEO'su Timur Selçuk Turan;

İşbirliğinden mutluluk duyduklarını dile getiren OtoKonfor Kurucu Ortağı ve CEO’su Timur Selçuk Turan;

“Magdeburger Sigorta ile yaptığımız işbirliği kapsamında, uygulamamız OtoKonfor’un sunduğu hayatı kolaylaştıracak çözümler sigortalılarla tanışacak. Sigorta sektörüyle bizleri buluşturan Magdeburger Sigorta’ya teşekkür ederiz. Uygulamamızı, kullanıcıların güncel ihtiyaçlarını sürekli analiz ederek geliştirmeye devam ediyoruz.”açıklamasını yaptı.

Magdeburger Sigorta ve OtoKonfor

Google Play Store ve iOS App Store’da tamamen ücretsiz

Yüzde yüz yerli ve milli sermayeyle geliştirilen OtoKonfor, sürücülerin araçları için ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri bir telefon kadar yakınlaştırıyor ve akıllı telefonlarla Google Play Store ile iOS App Store‘dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.