Mobil Oyunculara Özel SBS VR Kit Satışa Çıktı!

Mobil Oyunculara Özel SBS VR Kit Satışa Çıktı!

Oyun Oynarken VR deneyimini Arayanlar için farklı bir alternatif.

SBS’in akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlardan oyun oynamayı sevenler için geliştirdiği aksesuarlar, oyun keyfini ikiye katlıyor.

İtalya’nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS’in oyun severler için özel olarak geliştirdiği ürünler, Aksoy Bilişim güvencesi ile satışa sunuldu. Akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarla birlikte kullanılabilen ürünler arasında yer alan VR Kit, oyunları sanal gerçeklik boyutuna taşıyor.

Mobil Oyunculara Özel SBS VR Kit Satışa Çıktı!

SBS VR Kit

Oyunlarda bambaşka bir deneyim sunan sanal gerçeklik gözlükleri ile oyuncular artık üçüncü boyutun içindeler. SBS VR Kit içinde yer alan gözlükler, ekran boyutu 4 inç’ten 6 inç’e kadar olan akıllı telefonlarla birlikte kullanılabiliyor. Ayarlanabilir kafa bandı ve yumuşak malzemesi, oyunculara her zaman en iyi konforu vaat ediyor. iOS ve Android cihazlarla uyumlu olan kablosuz kontrolcü ise, oyunlarda karakterleri ya da araçları kusursuz şekilde yönetmeye yardımcı oluyor. 2 adet AAA pille çalışan kontrolcü, 120 saate kadar oynama süresi sunuyor.

Nasıl Satın Alabilirsiniz? Fiyatı Nedir?

SBS ürünleri, Turkcell Flagship mağazaları, turkcell.com.tr, Media Markt mağazaları ve www.mediamarkt.com.tr’nin yanı sıra ülke genelindeki seçkin aksesuar mağazalarından temin edilebiliyor.

Aksoy Bilişim’in Türkiye’ye getirdiği SBS VR Kit’in fiyatı 229,90 TL.

sbsmobile.it

Ana Sayfa » Akıllı/Smart Cihazlar » Mobil Oyunculara Özel SBS VR Kit Satışa Çıktı!