Sosyal Medya

Donanım

Monster Notebook’tan sürpriz sömestr kampanyası!

Monster Notebook, Tulpar, Semruk, Huma ve Markut serisi modelleri kapsayan sömestir kampanyası ile Monster Notebook web sitesinden satın...

Monster Notebook’tan sürpriz sömestr kampanyası: Seçili notebooklarda %10 indirim!

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook, yeni yılda da yüksek performanstan taviz vermek istemeyen oyun ve teknoloji tutkunları için %10 indirim kampanyası başlattı.

Monster Notebook, Tulpar, Semruk, Huma ve Markut serisi modelleri kapsayan sömestr kampanyası ile Monster Notebook web sitesinden satın alınacak ürünlerde %10 indirim uyguluyor.

Stoklarla sınırlı kampanyadan faydalanmak için satın alımlarınızı Monster Notebook web sitesi üzerinden yapmanız gerekiyor. Monster Notebook’un yüksek performanslı notebooklar alanında fark yaratan ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak için ise Monster Notebook dijital mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Monster Notebook dijital mağazası haftanın her günü 09.00 – 20.00 saatleri arasında Monster Notebook web sitesinde hizmet veriyor. Kullanıcılar, herhangi bir randevu sistemine tabii olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir görüntülü video bağlantısı yapabiliyor, merak ettikleri cihazları online olarak inceleyebiliyor ve sorularını uzman teknik ekibe sorabiliyor.