Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Netflix’in ilk Danimarka orijinal dizisi, Netflix The Rain Fragmanı İZLE

Netflix’in ilk Danimarka orijinal dizisi, Netflix The Rain Fragmanı İZLE. Netflix’in Danimarka’daki ilk orijinal dizisi The Rain Fragmanı

KURU KAL, HAYATTA KAL, Netflix The Rain Fragmanı!

Netflix The Rain’in Tanıtım Fragmanı Yayımladı, KURU KAL HAYATTA KAL! Netflix’in Danimarka’daki ilk orijinal dizisi The Rain’in tanıtım fragmanı yayınlandı!

Bildiğimiz dünyanın sonu gelmiştir. Yağmurla gelen ve İskandinavya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül bir virüsten altı yıl sonra, iki Danimarkalı kardeş güvenli bir yer bulmak için bir yolculuğa çıkarlar. Kendileri gibi hayatta kalan diğer gençlere katılarak, İskandinavya’nın geri kalanında bir hayat belirtisi aramak üzere tehlikeli bir yolculuğa başlarlar.

The Rain Fragmanı Yayımlandı

Kolektif geçmişlerinden ve toplumsal kurallardan kurtulmak isteyen grup üyeleri, istedikleri kişi olmakta özgürdür. Hayatta kalma savaşı veren gençler, geride bıraktıkları dünyada kaldığına inandıkları, aşk, kıskançlık, yaşlılık gibi birçok sorunun kıyamet sonrası dünyada bile var olduğunu keşfederler.

The Rain Kimler Oynuyor?

Jannik Tai Mosholt (Borgen, Rita, Follow the Money), Esben Toft Jacobsen (The Great Bear, Beyond Beyond) ve Christian Potalivo (Dicte, The New Tenants, Long Story Short) tarafından hayata geçirilen The Rain’in başrollerinde Alba August (Reliance, Jordskott and Unga Astrid), Mikkel Boe Følsgaard (A Royal Affair, The Legacy), Lucas Lynggaard Tønnesen (Tidsrejen, Department Q: The Keeper of Lost Causes), Lars Simonsen (The Bridge, Brotherhood), Iben Hjejle (Dicte, High Fidelity), Angela Bundalovic (Dark Horse, Blood Sisters), Sonny Lindberg (The Legacy, Anti), Jessica Dinnage (The Guilty, The Man), Lukas Løkken (One-Two-Three Now!) ve Johannes Kuhnke (Force Majeure) bulunuyor.
Netflix’in ilk Danimarka orijinal dizisi The Rain, 2018’de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te gösterime girecek!

Film Hakkında ayrıntılı bilgi burada