Sosyal Medya

Oyun Dünyası

PUBG: BATTLEGROUNDS Güncelleme 21.2 Tüm Platformlarda Çıkışını Yaptı

Vikendi Reborn'un yayınlanmasının ardından KRAFTON, Inc.'in PUBG: BATTLEGROUNDS 21.2 Güncellemesi PC ve konsollarda resmi olarak yayınlandı. Oyuncular Güncelleme 21.2 ile Antrenman Modunda Vikendi, Sanhok ve Taego için gelen yeni güncellemelerin yanı sıra 1v1 Arena güncellemesini de deneyimleyebilirler!

PUBG: BATTLEGROUNDS Güncelleme 21.2 Tüm Platformlarda Çıkışını Yaptı

 

Vikendi Reborn’un yayınlanmasının ardından KRAFTON, Inc.’in PUBG: BATTLEGROUNDS 21.2 Güncellemesi PC ve konsollarda resmi olarak yayınlandı. Oyuncular Güncelleme 21.2 ile Antrenman Modunda Vikendi, Sanhok ve Taego için gelen yeni güncellemelerin yanı sıra 1v1 Arena güncellemesini de deneyimleyebilirler!

Aşağıda, Güncelleme 21.2 ile PUBG: BATTLEGROUNDS‘a gelen başlıca güncellemelerin ayrıntılı bir özetini görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tüm yama notlarını BURADAN inceleyebilirsiniz.

 • Vikendi Dünyasındaki Güncellemeler
  • Sakin ol! – Tabiat ana bir kez daha Vikendi’yi mahvediyor. Güncelleme 21.2 ile oyuncular kendilerini Tipi Bölgesi ile karşı karşıya bulabilirler. Oyuncular Tipi Bölgesi’ne girdiklerinde kendilerini daha yavaş hareket ederken bulacaklar, saniye başına sürekli hasar alacaklar, görüş ve ses engellenecek ve araçların manevra yapması daha zor olacak.
  • Keşfedilecek Sırlar: Tipi bölgesinin de gelişi ile birlikte, Gizli Odalar ile oyuncuların keşfetmesi için yeni sırlar geliyor. Bu Gizli Odalar Vikendi Reborn’un her alanında bulunur ve oyuncular bir güvenlik anahtarı alıp odaları açarak çeşitli üst düzey eşyalarla ödüllendirilecekler.
  • Tamire Uygun – Tüm yeniliklerin yanında, Tamir Kitleri sadece Vikendi Reborn’a özeldir! Oyuncular maç boyunca zırhlarının, kasklarının veya araçlarının hasar gördüğünü fark ederse yeni tamir kitlerini kullanabilirler. Kask ve Zırh Tamir Kitleri eşyaları tam sağlığına geri döndürürken, Tamirci Çantası araçlar için 500 can onarır ve yalnızca aracın içindeyken kullanılabilir.
  • Çoklu Yardım Paketleri – Çoklu Yardım Paketleri Vikendi Reborn’a ulaştı! Taego’ya benzer şekilde, yüksek seviyeli silahlar, zırhlar, sarf malzemeleri ve daha fazlasını içeren çok sayıda yardım paketi, karşılaşmalar boyunca rastgele düşecek.
 • Sanhok Dünyası Güncellemeleri – Oyuncu geri bildirimlerinin değerlendirilmesi ile Sanhok’a çok sayıda değişiklik geldi. Öncelikle mağara ve taş dağlarına Yükselticiler eklendi ve oyuncular için başlangıç eşyaları olarak Yükseltici eklentileri sağlanacak. Haritada daha kolay seyahat etmek için kuzeybatı adasını Bootcamp ve harabelere bağlayan ek köprüler eklendi. Harabelerin etrafındaki su alanı da oyuncuların yüzerek geçmesi için daha derin hale getirildi. Son olarak daha kolay geçiş için bazı alanlara kum arazi eklendi.
 • Antrenmanda Bile Olsa Kazanmak Önemlidir – Arena, Antrenman Modundaki oyunculara önceki yamada tanıtılmıştı. Artık oyuncular galibiyet serisi alarak arkadaşlarına veya rakiplerine karşı üstünlüklerini sergileyebilirler! Arena’daki galibiyet serileri artık kaydediliyor ve berabere kalan bir sonuç galibiyet serilerinin ilerlemesini etkilemeyecektir.

 

PUBG: BATTLEGROUNDS hakkında daha fazla bilgiyi bu emapubg adresinde ve resmi sosyal medya kanallarında bulabilirsiniz: