Sosyal Medya

Oyun Dünyası

Razer Gold, Supercell’in Clash of Clans, Clash Royale ile Genişledi!

Oyuncular için lider küresel yaşam tarzı markası Razer, Supercell'in Clash of Clans, Clash Royale ve diğer oyunlarının artık gold.razer.com kataloğunda olduğunu duyurdu.

Razer Gold, Supercell’in Clash of Clans, Clash Royale ile Genişledi!

 

RAZER GOLD, KATALOĞU SUPERCELL’İN CLASH OF CLANS, CLASH ROYALE VE DAHA BİRÇOK OYUNU İLE GENİŞLETİYOR!

Clash of Clans, Clash Royale ve daha birçok oyunda Razer Gold alımları ile muhteşem ödüllerin kilidini açın.

Oyuncular için lider küresel yaşam tarzı markası Razer, Supercell’in Clash of Clans, Clash Royale ve diğer oyunlarının artık gold.razer.com kataloğunda olduğunu duyurdu. Razer Gold, oyunculara en sevdikleri Supercell oyunlarını desteklemek için kolay ve rahat bir yol sunarken özel fırsatlar ve promosyonlarla da heyecanı arttıracak. Razer Gold yalnızca oyun içi para birimi satın alımlarını desteklemekle kalmayıp, aynı zamanda aylık battle pass’ler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli başka oyun içi öğeler sunduğundan, favori Supercell oyunlarınızı güçlendirmek artık her zamankinden daha kolay olacak. Artık oyuncular zahmetsizce her ay yeni zorlukların ve ödüllerin kilidini açabilir ve Razer Gold ile oyun içi öğelerden oluşan hazine öbeğine erişim kazanabilir.

23 Mayıs 2023’ten itibaren Razer Gold, oyun içi para birimi (taşlar -gems) için yüzde 10 bonus sunmaya başlayacak. Bunun yanında kullanıcılar oyun taşlarını (gems) veya elmaslarını Razer Gold cüzdanını kullanarak tamamladığında yüzde 8’e kadar da bonustan faydalanıyor olacak.

Razer Gold; Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars ve Hay Day ile Supercell oyunları için oyun içi para birimi sunan ilk üçüncü taraf ödeme sağlayıcısı ve çevrimiçi mağazası olmuştur. Supercell oyunları için para birimi yüklemeleri Razer Gold destekli; Güneydoğu Asya (SEA), Kuzey Asya, Güney Asya, Avrupa, Orta Doğu, Afrika (EMEA), Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda (ANZ) bölgelerinde mevcuttur.

Lansman promosyonu 18 Haziran 2023’te veya stoklarla bitene kadar devam edecektir. Promosyon dönemi boyunca müşteriler ayrıca sınırlı sayıda üretilen Supercell ürün paketlerini kazanma şansına sahiptir (yalnızca belirli ülkelerde geçerlidir). Daha fazla bilgi için lütfen Razer.com‘u ziyaret edin.

 

NE ZAMAN:    23 Mayıs 2023- 18 Haziran 2023

 

SATIŞ YERİ: Oyuncular, Supercell oyunları için oyun içi para birimlerini gold.razer.com adresinden Razer Gold kullanarak satın alabilirler. Razer Gold’un desteklendiği tüm pazarlarda mevcuttur.