Sosyal Medya

Android

Tecno Mobile’dan Oyunseverler için güçlü bir alternatif, POVA

Oyunseverler için güçlü bir alternatif, POVA

6000 mAh dev pili ve güçlü Helio G80 işlemcisiyle en iyi oyun deneyimi için POVA, şimdi Türkiye’de…

POVA ürün serisi ile TECNO Mobile bir kez daha birinci sınıf bir deneyim ve güçlü performans sunan bir ürün tasarlamış oldu. Geniş depolama alanı ve üstün kamera kalitesi, uzun süreli pil ömrü ve oyun oynamayı destekleyen HyperEngine Oyun Teknolojisi ile POVA, tüketici deneyimini yükseltmek için tasarlanmıştır.

“POVA”nın Öne Çıkan Özellikleri:

Güç Devi ile Bitmek Bilmeyen Eğlence

POVA, kullanıcılara 30 günlük bekleme süresi ve 8 gün kesintisiz müzik çalma olanağı sağlayan 6000 mAh’lik devasa bir pil kapasitesi ile donatılmıştır. Pil, 18W çift IC flaş şarj cihazıyla desteklenir ve bu sayede şarj verimliliği %20 artar.

Performans Canavarı

Yüksek performanslı deneyim arayan oyuncular için POVA’nın HyperEngine Oyun Teknolojisine sahip 128 GB + 6 GB donanımı kesintisiz bir deneyim sunarak dinamik performans ve uzun oyun süresi sağlar. Helio G80 Oyun İşlemcisi, yüksek yoğunluklu oyunlarda oyun moduna geçerek akıllı kaynak yönetimi ve gelişmiş güç yönetimi sağlar.

Mükemmel Fotoğraflar için Hazır

Yeni POVA, 13 megapiksel odak uzaklığına sahip arka kamera ve 8 megapiksel AI selfie ön kameraya sahip. Cihazın gelişmiş kameraları, nefes kesici profesyonel kalitede fotoğraflar çekerek TECNO Mobile’ın akıllı telefon fotoğrafçılığında yapay zeka teknolojilerinin yenilikçi kullanımını daha da kanıtlıyor.

HiOS 7.0 – Keyifli Bir Mobil Yaşam

Cihaz, Android ™ 10 işletim sisteminin özelleştirilmiş bir sürümü olan HiOS üzerinde çalışır, cihazı istediğiniz gibi tarzınıza uyacak şekilde özelleştirme imkanı sunar. İşletim sistemi ayrıca, kullanıcıların belleği boşaltmasına, uygulamaları dondurmasına, uygulamalara veri erişimini sınırlandırmasına ve daha fazlasına olanak tanıyan yardımcı uygulamalarla birlikte gelir.


TECNO Mobile Hakkında

TECNO Mobile, TRANSSION Holdings’in birinci sınıf akıllı telefon markasıdır. “Beklentinizi Hep Yüksek Tutun” marka özünü koruyan TECNO, kitlelere erişilebilir fiyatlarla en son teknolojilere erişim sağlayarak tüketicilerin mevcut sınırlarının ötesine geçmesine ve bir olasılıklar dünyasını açığa çıkarmasına olanak sağlamaya kararlıdır. TECNO; farklı pazarlardaki tüketicilerin ihtiyaçlarını anlar ve onlara akıllı telefonlar, tabletler ve yüksek donanımlı telefonlardan oluşan bir ürün portföyünde yerelleştirilmiş yenilikler sunar. TECNO, dünya çapında yaklaşık 60 gelişmekte olan pazarda var olan önemli bir küresel oyuncudur. Aynı zamanda Manchester City Futbol Kulübü’nün global Resmi Tablet ve Cep Telefonu Partneridir.