Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Twitter Snapchat gibi Video Paylaşımını Kolaylaştırmak İstiyor

Twitter Snapchat gibi Video Paylaşımını Kolaylaştırmak İstiyor. Twitter Snapchat Özelliğini ekliyor, yeni bir video aracı üzerinde çalışıyor

Twitter video paylaşımını kolaylaştırmak istiyor.

Twitter Snapchat gibi Video Paylaşımını Kolaylaştırmak İstiyor.Twitter Snapchat’a çok benzeyen yeni bir video aracı üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Sosyal Medya platformlarının ve uygulamalarının bir birlerinin özelliklerini taklit etmesi, bir anlamda evrilmesi artık alıştığımız bir durum haline geldi. Bloomberg’te yer alan habere göre, Snapchat’in video özellikleri şimdi Twitter’a gelmek üzere. Twitter Snapchat’tekine benzer yeni bir video aracı üzerinde çalışıyor.

Bloomberg’e göre, Twitter, kullanıcıların videoları paylaşmasını kolaylaştıracak ve Snapchat ile açıkça karşılaştıran yeni bir araç üzerinde çalışıyor.

Rapor Twitter’ın yakın zamanda gerçekleştireceği bir güncelleme ile, Snapchat imzalı özelliği getireceği belirtiliyor.

Twitter artık video paylaşımını daha da kolaylaştırmaya çalışıyor.

Söz konusu çalışma video paylaşmak istediğinizde düğme sayısını azaltmaya yönelik; Instagramın ilk başlarda Snapchat’ten bir çok özellik aldığını düşünürseniz, tüm yollar ve özellikle bir anlamda Snapchat’e çıkıyor.

Giderek artan video paylaşım ihtiyacı, Sosyal medya uygulamarını bu konuda ilave çözümler sunmaya itiyor. Twitter’a bunun arayışında.


Twitter Snapchat gibi Video Paylaşımını Kolaylaştırmak İstiyor