Sosyal Medya

iPhone

Üç Kameralı iPhone X 2019’da Gelebilir, Üçüncü Merceğin Özelliği?

Üç Kameralı iPhone X 2019'da Gelebilir, Üçüncü Merceğin Özelliği? Apple, 2019'da üçlü arka kamera donanımına sahip en az bir yeni iPhone'u tanıtabilir

iPhone X Kamerasından Etkilendiniz mi? Henüz Daha Bir Şey Görmediniz!

iPhone X Kamerası 2019’da Üçüncü Bir Merceğe Sahip Olabilir. Üç Kameralı iPhone X Ne Zaman Geliyor?

Tayvanlı Economic Daily News haberine göre Apple, 2019’da üçlü arka kamera donanımına sahip en az bir yeni iPhone’u tanıtabilir. Söz kkonusu habere göre 12 Megapiksellik 6P Tasarımı lensin 5x zoom yeteneğine sahip olacağı belirtiliyor.

iPhone 8 zaten tek lens 5x Zoom yeteneğine sahip, iPhone X ve iPhone 8 Plus ise iki lense sahip ve bu lensler 2X optik zoom ve 10X optik zoom yeteneklerine sahipler. Bunun dışında kalacak gizemli üçüncü lens hakkında fazla bir detay henüz yok.

Üç Kameralı iPhone X

Üç Kameralı iPhone X – iPhone X Kamerası 3 Lense Sahip Olabilir.

Eğer 3. bir Lens ekleneceği doğruysa üçüncü Nesil iPhone X’in çok daha güçlü bir kamerası olacak.

Özellikle de iPhone X’teki TrueDepth kamera özelliği ile güçlendirilmiş, FaceID’ye güç sağlayan tek teknolojinin bu olduğunu göz önüne alırsak, harika bir çözüm karşımıza çıkabilir.fa

Ancak bu konuda henüz heyecanlanmalı mıyız? derseniz, KGI analisti Ming-Chi Kuo’ya göre 2018’de akıllı telefonların kullanmaya başladığı dual-camera özelliği bir süre daha devam edecek. Ancak 3 Kameralı bir çözüm için fazla beklemek istemeyenler için Huawei’nin P20 Pro modeli doğru çözüm olabilir.

Üç Kameralı iPhone X

Mashable