Sosyal Medya

Android

Essential Phone Online Mağaza Ağını Genişletti, Hangi Ülkeler?

Essential Phone Diğer Ülkelerde de Online Mağazasından Satılmaya Başlandı. Essential.com üzerinden hangi ülkelerden satın alınabilir? Essential Phone Online Mağaza Ağını Genişletti, Hangi Ülkelerde Satılıyor?

Essential Phone Nihayet Amerika Dışında Satılmaya Başladı

Essential Phone Diğer Ülkelerde de Satılmaya Başlandı. Peki Hangi Ülkelerde Satılıyor?

Essential Phone Online Satış Mağazasını genişlettiğini duyurdu. Aralarında Avrupa Ülkeleride var. Açıklamada;

“Bugünden başlayarak, Kanada, Fransa, Japonya ve İngiltere dahil olmak üzere daha fazla ülkeden gelen siparişlere http://Essential.com mağazasını açıyoruz. Bu siparişler için özel şartlar ve koşullar geçerlidir, lütfen bilgileri dikkatli bir şekilde okuyunuz.” denildi.

Şimdi ABD kullanıcıları ile birlikte Kanada, Fransa, Japonya, İngiltere ve Almanya’da yaşayanlar da, Essential ürünlerini çevrimiçi mağazasından satın alabilirler.

Essential Phone Online Mağaza Ağı Genişledi

Essential Phone Online Mağaza

Financial Times geçtiğimiz Temmuz ayında Essential’ın İngiliz operatörler ile görüştüğünü yazmış ancak bu gerçekleşmemişti. Kanada ‘da ise sınırlı renk seçeneği ile Telus tarafından satılmıştı.

Her neyse Essential, bu siparişler için özel şartların ve koşulların geçerli olduğu genişlemeden bahsediyor. Her ülkeye özgü kullanım ve garanti bilgilerini burada bulabilirsiniz.

Amerikalı müşteriler bir dizi ufak gecikmeden sonra telefonlarına ulaştılar. IDC, şubat ayında şirketin telefonun ilk altı ay boyunca yalnızca 90.000 adet sevk ettiğini bildirdi.