Sosyal Medya

Oyun Dünyası

PS4 Oyunlarında Black Friday Kampanyası

PS4 Oyunlarında Black Friday Kampanyası Başladı. Kampanya Kapsamında en sevilen oyunlar indirimli satışa sunuluyor. Uncharted 4 129 TL!

En sevilen PS4 oyunlarında “Black Friday” indirim rüzgârı esiyor.

“Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu” 129 TL!

 Sony, 21-27 Kasım tarihleri arasında “Black Friday” indirim kampanyası düzenliyor.

Kampanya kapsamında en sevilen PlayStation®4 oyunlarından “Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu” 229 TL’den 129 TL’ye iniyor. Uncharted 4’ün yanında, birçok popüler PS4 oyunu, indirimli fiyatlarla 7 gün boyunca oyun tutkunlarının beğenisine sunuyor.

PS4 Oyunlarında Black Friday Kampanyası

Black Friday Kampanyası oyuncuların yüzünü güldürecek!

Sony, oyuncuların yüzünü güldürecek yeni bir “Black Friday” indirim kampanyasına imza atıyor. Sony Center, D&R, Teknosa, MediaMarkt, Vatan ve Overgame mağazalarında, 21-27 Kasım tarihleri arasında, en sevilen PlayStation®4 oyunları indirimli fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Bu kapsamda, PS4 platformunun en popüler oyunlarından “Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu” 229 TL yerine 129 TL’lik indirimli fiyatıyla oyun severlerle buluşacak.

PS4 Oyunlarında Black Friday Kampanyası

Kampanya kapsamında olan oyunlardan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, 229TL yerine 129 TL’ye, Bloodborne GOTY169TL yerine129 TL’ye, The Last of Us Remastered ise 169 TL yerine 99 TL’lik kampanya fiyatıyla satılacak.

PS4 Oyunlarında Black Friday Kampanyası

Hali hazırda 129 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla satılan Ratchet & Clank, Uncharted Collectio, Bloodborne, Until Dawn Extended Edition, The Order: 1886 ve Heavy Rain & Beyond’un kampanya fiyatı 99 TL olarak belirlendi. Killzone: Shadow Fall’un fiyatı ise kampanya dâhilinde 129 TL’den 99 TL’ye indirildi. 99 TL fiyatı olan InFamous Second Son, DRIVECLUB ve SingStar Ultimate Party ise kampanya kapsamında 69 TL’ye satılacak.

PlayStation Pro Türkiye Satış Fiyatı