Sosyal Medya

Oyun Dünyası

PUBG: BATTLEGROUNDS, Neymar Jr. İş Birliğinin Yeni Eşyalarını Tanıtıyor

Dünya çapında tanınan, süperstar futbolcu Neymar Jr. ile olan iş birliği kapsamında KRAFTON Inc., Neymar Jr.'ın oyunun resmi elçisi olarak devam eden ortaklığını kutlamak adına PUBG: BATTLEGROUNDS’a eklenen yeni oyun içi eşyaları tanıttı.

PUBG: BATTLEGROUNDS, Neymar Jr. İş Birliğinin Yeni Eşyalarını Tanıtıyor

Dünya çapında tanınan, süperstar futbolcu Neymar Jr. ile olan iş birliği kapsamında KRAFTON Inc., Neymar Jr.’ın oyunun resmi elçisi olarak devam eden ortaklığını kutlamak adına PUBG: BATTLEGROUNDS’a eklenen yeni oyun içi eşyaları tanıttı.

PUBG: BATTLEGROUNDS‘un tarihi boyunca Neymar Jr., Battle Royale türünün popülerleşmesine yardımcı olan oyuna tutkulu ve sadık kaldı. Bu ortaklıkta oyunun resmi elçisi olması sebebiyle Neymar Jr., Neymar Jr. oyuncu görünümü, kask, sırt çantası, silah, sprey, ifade ve daha fazlasını içeren özel oyun içi kozmetik eşyaların oluşturulmasına yardım etti.

Neymar Jr. Drop Etkinliği

Benzersiz Neymar Jr. kozmetik eşyaları ile beraber ayrıca tüm oyuncular için özel bir drop etkinliği düzenlendi. Oyuncular, aşağıda belirtilen çeşitli Neymar Jr. ödülleri için puan toplamak ve takas etmek adına 22 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında aşağıdaki günlük görevleri tamamlayabilirler:

 • Günlük Görevler
  • İkili veya takım modlarında toplam 30 dakika hayatta kal (30 puan)
  • Maç başladıktan sonra 10 dakika içinde bir skor veya asist yap (30 puan)
  • Bir maçta İlk 10’a ulaşın (40 puan)
 • Ödüller
  • Neymar Jr. Seviye 3 Kask (400 puan)
  • Neymar Jr. T- Shirt (200 puan)

Son olarak Neymar Jr. tarafından imzalanan futbol topları rastgele kazananlara verilecek! Özel Neymar Jr. Drop etkinliği boyunca günlük görevleri tamamlayan tüm platformlardaki oyuncular, imzalı bir futbol topu kazanma şansı için otomatik olarak katılmış olacak.