Sosyal Medya

Akıllı/Smart Cihazlar

Fossil’in Yeni Akıllı Saatleri NFC ve Kalp Atış Hızı Takibi Sunuyor

Fossil'in Yeni Akıllı Saatleri NFC ve Kalp Atış Hızı Takibi Sunuyor. Fossil Q Venture HR ve Fossil Q Explorist HR Özellikleri Neler?

Fossil’in Yeni Modelleri Yeni Özellikler Sunuyor!

Fossil’in Yeni Akıllı Saatleri NFC ve Kalp Atış Hızı Takibi Sunuyor. Yeni modeller eski Qualcomm akıllı saat yongasını kullanmaya devam ediyor.

Fossil‘in en yeni modelleri seleflerinden daha iyi özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Rakiplerini yakalama gayretinde olan Amerikalı şirketin son modellerinde NFC ödeme desteği, yerleşik GPS sistemi en son Wear OS işletim sistemi ile geliyor.

Fossil’in Yeni Akıllı Saatleri – Fossil Q Venture HR ve Fossil Q Explorist HR

Google Fit’i kullanarak kalp atış hızınızı çeşitli egzersiz türlerinde izleyebiliyor. Mobil ödeme sistemi ile donatılan modeller Google PAY ile de uyumlu. Yerleşik GPS Sistemi ile telefonunuz yanınızda olmasa bile cihaz spor etkinliklerinin sonuçlarını takip edebilir.

Fossil Q Venture HR ve Fossil Q Explorist HR arasındaki en önemli fark görünüşleri ve boyutları. Q Venture 40mm kasa ve 18mm değiştirilebilir kordon sunuyor. Q Explorist HR ise 45mm ve 22mm kordon seçeneklerine sahip.

Tüm bu yeniliklere rağmen, pil ömrü ve performansı konusunda eski modellerle aynı. Qualcomm Wear 2100 işlemcisi kullanılıyor.

Fossil

9to5googleThe Verge